Trendy w makijażu na sezon wiosna/lato

Uroda

Sezon wiosna/lato to czas zmian i świeżości. Dotyczy to również makijażu. Każdej wiośnie przypisuje się oznakę odrodzenia i nowych początków. Dlatego w sezonie wiosna/lato możemy się spodziewać nowych trendów w makijażu. Oto najgorętsze trendy w makijażu na sezon wiosna/lato!

HOT PINK LIPS
Oczywiście różowe usta nigdy nie wychodzą z mody, ale w tym sezonie kobiece wargi idą krok dalej. Moda na mocne i żywe kolory, takie jak hot pink, promuje odważne i trendy połączenie. Zabójczo wyglądają w połączeniu z prostą stylizacją, np. małą czarną.

BŁYSZCZĄCA SKÓRA
Błyszcząca skóra to kolejna moda, która zdominowała scenę. Miękka, naturalnie opalizująca skóra zyskała dużą popularność i jest jednym z najgorętszych trendów. Zalej swoją skórę błyszczącą bazą, dodaj kropelkę kremu do twarzy i blenduj. Brzmi łatwo, prawda? A najlepsze jest to, że ta moda nie potrzebuje wielu kosmetyków!

DŁUGIE RZĘSY
Jak powiedział Theo Kogan: „nie można być za dużo brzydkim ani za dużo bogatym”. A co z długością rzęs? Oczywiście! W tym sezonie kluczową rolę odgrywają rzęsy – im dłuższe, tym lepiej. Jeśli już kochasz swoje sztuczne rzęsy, to z pewnością nie będziesz miał problemów. Rzęsy są bardzo ważne w wykonaniu makijażu i to one nadają twarzy piękna.

NATURALNY MAKIJAŻ
Najbardziej kontrowersyjną modą w sezonie wiosna/lato jest naturalny makijaż. Przecież to brzmi absurdalnie! Ale nie! W tym sezonie to naturalność zdobywa platformę. Drobna korekta, subtelne wyróżnienie i kilka kropel izotonicznego kremu, to wszystko co potrzebne. To najbliżej natury, jak można! Zobaczysz, że taki makijaż zawsze będzie wyglądał dobrze i świeżo.

PERŁOWE ŚWIATŁO
Jeśli chodzi o trendy w makijażu, światła i cienie są zawsze w modzie. W tym sezonie perłowe światło to must-have. Ten typ światła dodaje tle twarzy blasku, modelując ją i dodając uroku. Dodaj cień z perłowymi wypustkami na dolną część oka lub na kości policzkowe, żeby podkreślić i dodać definicji do swojego makijażu.

Podkreśl swoją urodę i bądź trendy w tym sezonie wiosna/lato, stosując nowe, świeże trendy w makijażu. Pamiętaj, że nocy jest wiele, a życie jest krótkie, więc baw się kolorem i błyskiem w najlepsze!